O nás

 

- společnost byla založena v létě roku 2013 při společnosti SLADRO s.r.o. jako odnož věnující se pouze střechám, především pak střechám bytových domů a jejich rekonstrukcím z původních plochých na sedlové s nízkým sklonem na tzv. „bezúdržbovou variantu“.

- i když jsme mladá firma, není se čeho bát. Za chodem společnosti stojí lidi s mnohaletou praxí a zkušenostmi oboru pozemních staveb se zaměřením na konstrukce bytových domů a jejich střechy. Taky nabízený systém bezúdržbového řešení vychází z nasbíraných zkušeností a poznatků z našeho dřívějšího působení pro jiné subjekty, zdokonalené pak o detaily kotvení střechy, ztužení dřevěné konstrukce, uchycení nosných prvků, řešení prostupů, detaily okapové hrany a další vylepšení, díky kterým můžeme nabídnout vyšší záruku než zavedené konkurenční firmy.

- Díky centrále ve Dvoře Králové nad Labem a pobočkou ve Zlíně jsme schopni nabídnout pružný a kvalitní servis zákazníkům po celé republice.

Staňte se dalšími spokojenými zákazníky jako desítky těch, kteří již naše služby v minulosti využili a se kterými Vás rádi kvůli referencím spojíme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.